PL   |   EN   |   DE

Schrade

W celu zapewnienia najwyższej klasy usług, kancelarie SCHRADE & PARTNER, Thurnher Wittwer Pfefferkorn Rechtsanwälte GmbH, Pistár Ügyvédi Iroda, Advokátní kancelář Navrátil, s.r.o oraz SD Legal Stoiński Drzymała radcowie prawni sp.p. działają razem w ramach europejskiego zgrupowania interesów gospodarczych – SCHRADE INTERNATIONAL EWIV.

Członkowie SCHRADE INTERNATIONAL EWIV to ponad 60 adwokatów i radców prawnych, którzy czynnie działają na polu niemieckiego, austriackiego, węgierskiego, czeskiego i polskiego oraz europejskiego i międzynarodowego prawa gospodarczego. Członkowie EWIV zajmują się również postępowaniami sądowymi lub arbitrażowymi dzięki wyspecjalizowanym w tej dziedzinie prawnikom z kancelarii zrzeszonych w EWIV.

Dzięki biurom w Niemczech (m.in. Berlin, Freiburg, Villingen-Schwenningen), Austrii (Wiedeń, Dornbirn), na Węgrzech (Budapeszt), w Czechach (Pilzno) oraz w Polsce (Kraków) członkowie EWIV są stale obecni w zasięgu europejskich klientów, co umożliwia efektywne doradztwo prawne we wszelkich istotnych kwestiach z zakresu krajowego i międzynarodowego obrotu gospodarczego.

Poprzez SCHRADE EWIV nasi klienci mogą korzystać z kompleksowej obsługi prawnej na terenie Europy Środkowej. Współpraca w ramach SCHRADE umożliwia też powołanie większych zespołów prawniczych na przykład dla przeprowadzenia rozbudowanych międzynarodowych projektów fuzji i przejęć (M&A).

Niemiecka kancelaria SCHRADE & PARTNER dysponuje ponadto prawnikami szczególnie wyspecjalizowanymi w prawie ochrony zdrowia (szczególnie w zakresie restrukturyzacji i finansowania placówek medycznych, w tym szpitali) w Niemczech. Dodatkową specjalizacją wewnątrz EWIV jest zarządzanie masami upadłości i doradztwo w zakresie procedur naprawczych oferowane przez kancelarię SCHLEICH & KOLLEGEN.

SD Legal Stoiński Drzymała radcowie prawni spółka partnerska
ul. Urzędnicza 26/1
30-051 Kraków

Wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy pod numerem KRS: 0000330558


NIP: 677-21-99-223
REGON: 356569454
E-mail: biuro@sdlegal.com.pl

  Tel: (+48 12) 630 90 10

  Faks: (+48 12) 630 90 11

  Tel: 505 169 645